Hlouch Motors s.r.o.
Ford Service
Opel Service
Mercedes-Benz Service
Navigovat do servisuLipník u Hrotovic, Ostašov 48Telefon+420 568 862 168 E-mailinfo@hlouch.cz Otevírací dobaPo - Pá: 7-12 a 13-16 hodin

Profil firmy

Profil firmy

Historie firmy začíná u jejího zakladatele Karla Hloucha, nadšence do aut, motoristického sportu a všeho, co s auty souviselo. Aktivně se začal opravami aut zabývat v letech 1987-1988. V roce 1992 opustil dlouholeté stálé zaměstnání a otevřel živnost autoservisu Karel HLOUCH, CAR-REN system. Kvalita oprav, služeb se rychle šířila a portfolio zákazníků rychle rostlo.

V roce 1994 byl uveden do provozu první nezávislý lakovací box v Třebíči. Rychle se ukázalo, že karosářské opravy formou subdodávek nejsou v dostatečné kvalitě. Hned následující rok byla otevřena karosárna s moderním rovnacím zařízením.

Množství zakázek a objem práce bylo v roce 1997 motivem k rozšíření výrobních prostor, zejména o novou lakovnu, přípravnu lakovny a nové prostory příjmu zákazníků. V té době firma CAR-REN System už zaměstnávala 7 lidí.

V roce 2000 Karel Hlouch podepsal partnerství se společností Bosch. To přineslo kromě nové vizualizace firmy, posílení image, používání značky Bosch Car Service, především nové technologie, technické informace a data potřebná pro opravu vozidel.

Dalším významným milníkem v historii byl rok 2004, kdy se firma začala připravovat na certifikaci dle ČSN EN ISO 9001:2001. V následujícím roce proběhl audit a byl přidělen certifikát.

Mezi roky 2004-2007 se firma Bosch Car Service HLOUCH zúčastnila několika vytrvalostních závodů s vozem Opel Calibra Turbo. Tento vůz byl připraven vlastními silami a vlastními úpravami. Tým HLOUCHracing se umístil s tímto vozem několikrát na pódiu. V 12 hodinovce “Le-Most” dokonce na prvním místě absolutně.

Rozšířili jsme svoje služby o speciální přestavby vozidel, což se v roce 2006 proměnilo ve stavbu několika prototypů. To vše vyústilo v záhájení výstavby nových výrobních prostor v roce 2008 a jejich kolaudaci následující rok.

Rok 2010 by se dal nazvat jako další velmi významný milník v historii firmy, i když teď s obchodní známkou HLOUCHmotors. Společnost se stala autorizovaným partnerem společnosti GM Opel Central Europe.

Kontaktujte nás

Souhlasím, aby společnost HLOUCH MOTORS s.r.o. jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři. Další informace ke zpracování naleznete v informacích o ochraně osobních údajů